15:57 Субота 0 1 160
15:57, Субота, 25 травня 2024

Вихованці КМ КДЮСШ №1 здобули призові місця на Чемпіонаті України з параплавання

Вихованці Кременчуцької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 здобули призові місця на Чемпіонаті України з параплавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, вадами фізичного та розумового розвитку.
Змагання проходили на базі «Центру спортивної підготовки «Акварена» у Полтаві. За першість на олімпійських дистанціях боролись 145 спортсменів з різних областей України. Кременчуцькі плавці вибороли два перших, одне друге і одне третє місце:

• Богдан Різніченко здобув два 1 місця: на дистанції 100 метрів вільним стилем та на дистанції 50 метрів на спині, а також 3 місце на дистанції 50 метрів брасом;
  • Євген Близнюк виборов срібло на дистанції 50 метрів брасом.

Вітаємо спортсменів та їх тренера — Заслуженого тренера України Анну Келембет, з високими спортивними досягеннями, бажаємо нових перемог!

Спорт / Фото 10:57 П’ятниця 0 4 372 Вихованець Кременчуцького спортивного ліцею імені І. М. Піддубного виборов «золото» на чемпіонаті України з кікбоксингу Вихованець Кременчуцького спортивного ліцею імені І. М. Піддубного Денис Яковенко — чемпіон України з кікбоксингу WOKA серед учнів. Він виборов золоту медаль, зайнявши два перші місця в розділі «Кік-лайт» та «Лайт-контакт».