11:55 Четвер 0 662
11:55, Четвер, 4 липня 2024
Спорт 662 0

Кременчуцькі легкоатлети повернулися з Чемпіонату України з нагородами

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді проходив у Львові з 28 по 30 червня 2024 р. Кременчуцькі спортсмени, які брали участь у змаганнях у складі збірної команди Полтавської області, показали гарні результати:
  • Ольга Ляхова перемогла у бігу на 800 м. Вона показала результат 2:01,69 хв.
  • Давид Кулаковський став «срібним» призером у бігу на 200 м серед чоловіків. Він фінішував другим, подолавши дистанцію за 21,36 с.
  • Ярослава Ялисоветська стала третьою в бігу на 400 м з бар’єрами. Вона фінішувала третьою з часом 58.81 с.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з високими спортивними досягненнями! Бажаємо нових перемог!

Спорт 10:13 Вівторок 0 1 067 Кременчуцькі легкоатлети здобули призові місця на Кубку України серед юніорів Цього тижня у Кропивницькому відбувся Кубок України з легкої атлетики серед юніорів. До змагань долучилось майже 600 атлетів з 23 регіонів України. У складі збірної команди Полтавської області у них взяли участь і кременчуцькі спортсмени.