Мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що місто отримало 2 дизельні генератори потужністю 44 кВт кожен завдяки співпраці з німецьким містом Гельзенкірхен.
«Ця плідна співпраця дозволила отримати важливу і необхідну допомогу. Отримане обладнання буде встановлено у міській дитячій лікарні Кременчука і дозволить забезпечити електрикою ті відділення лікарні, які раніше не мали альтернативних джерел енергопостачання. Це значно поліпшить умови надання медичної допомоги та дозволить медикам приймати пацієнтів навіть під час відключення електроенергії», — зазначив керівник міста.Мер висловив щиру подяку меру міста Гельзенкірхен пані Карин Вельге, доктору Йоргу Хольгеру Шрадеру, проєкту Engagement Global та підтримці проєкту EU4Business: SME Competitiveness and Internationalisation, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
![](/uploads/posts/2024-07/1721742834_poe_phones.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721308254_rental_power.png)
![](/uploads/posts/2024-06/1717972177_electroenergy_subsidii.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721435760_punkt_nezlamnosti.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1716276916_energy_region.jpg)