Комунальне підприємство «Кременчук АКВА-СЕРВІС» постійно забезпечує контроль за санітарним станом популярних місць відпочинку біля води, які перебувають у їхній відповідальності. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Крім прибирання сміття, комунальники також займаються збереженням чистоти піску за допомогою нової спеціалізованої машини Manta італійського виробництва, яку придбали в цьому році.Наразі ці роботи проводяться на головному міському пляжі. Завдяки сучасній техніці, комунальні працівники здатні очистити до 0,5 тонн різних сторонніх предметів (таких як каміння, шлам та інше сміття) протягом 4-х годин.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)