З 18 вересня у Кременчуці розпочався тримісячник чистоти і порядку. Комунальні підприємства міста — КАТП-1628, КП «Благоустрій Кременчука», КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» та КП «Комфортний дім», активно приєдналися до загальноміського прибирання. Вони ведуть роботу з прибирання та вивезення сміття, опалого листя із міських територій.
Щодня бригади комунальників працюють у різних частинах міста, наводять лад поруч із будинками, в парках і скверах, на ділянках біля міських доріг і вздовж червоних ліній. Також триває робота з ліквідації незаконних сміттєзвалищ. Протягом минулого тижня працівники КП «Благоустрій Кременчука» вивезли сміття з незаконних місць його утилізації, які виникли на вулиці Нерудній та на забрудненій території навпроти парку «Миру».
З 7 по 13 жовтня комунальники вивезли майже 1 500 м³ опалого листя та сміття із міських територій. Загалом, з початку тримісячника чистоти і порядку вивезено вже понад 5 672 м³ сміття.
Працівники комунальних підприємств роблять все можливе для того, щоб у Кременчуці було чисто, і закликають мешканців міста залишати сміття лише у спеціально відведених для цього місцях.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)