132 підприємства, установи та організації, які працюють в області, визнали критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності регіону. Про це повідомляє прес-центр Полтавської ОВА.
Це й медичні, сільськогосподарські, переробні, торговельні заклади, підприємства нафтогазового комплексу та комунального господарства.«Такі підприємства забезпечують стабільну діяльність регіону, наповнення місцевих бюджетів та надання життєво важливих послуг людям, — зауважив Максим Калінін, заступник начальника Полтавської ОВА. — Відповідна комісія при облвійськадмінітрації продовжує працювати. Засідання проводимо щотижня. Після позитивного рішення бізнес може забронювати 50% військовозобов’язаних фахівців. На останньому засіданні погодили 4 звернення від підприємств житлово-комунального комплексу».
Нині на Полтавщині 25 підприємств, установ та організацій, які визнали критично важливими, отримали позитивну відповідь від Мінекономіки після погодження Генштабом ЗСУ щодо бронювання працівників.
![](/uploads/posts/2024-07/1721573290_made_inua.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1716184422_critical_vazhnye.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1715700024_ves_kranovivagi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1717501959_alfateks_inukraine.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/1708658723_usarmatura_armatura.jpg)