КП «Міськсвітло» замінює старі аварійні електроопори на нові на вулиці Кооперативній. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Такі роботи проводяться з метою забезпечення стабільного електропостачання мікрорайону, попередження руйнування та падіння опор, що може мати негативні наслідки, як для жителів, які тут проживають, такі й для транспортних засобів, що рухаються по цій вулиці.Однією з важливих переваг нових залізобетонних опор є покращені характеристики щодо стійкості до погодних умов. Під час проведення цих робіт комунальники замінюють також і електропровід. Встановлюють сучасний, більш безпечний, економічний та довговічний провід СІП. Він дозволяє забезпечити безперебійну роботу електромереж, захищає їх від перевантажень та перепадів напруги.
![](/uploads/posts/2024-06/1719245796_svetilnikof_light.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1717351497_evrosvet_svetilniki.png)
![](/uploads/posts/2024-05/1717168356_linef_osveshchenie.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718801640_gorsvet_repair.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1715036863_evrosvet_svetilniki.jpg)