11 лютого у 15-й державній пожежно-рятувальній частині (м. Кременчук) відбулась зустріч рятувальників з особами, які входять до складу добровільного формування цивільного захисту Кременчуцької міської територіальної громади. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Під час зустрічі фахівці ДСНС пояснили учасникам, якими способами можливо загасити пожежу на початковій стадії. Всі бажаючі мали можливість практично відпрацювати приведення вогнегасника у дію.Начальник частини Сергій Вовнянко ознайомив добровольців з порядком розбору завалів та пояснив, які саме роботи вони можуть виконувати, працюючи пліч-о-пліч з рятувальниками під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Також він поділився власним досвідом пожежогасіння та особливостями організації гасіння цих пожеж.
Підтримуємо взаємодію з добровільним формуванням цивільного захисту, ділимось теоретичними знаннями, пов’язаними з ліквідацією надзвичайних ситуацій та організовуємо практичне відпрацювання набутих навичок.
![](/uploads/posts/2024-07/1721350220_jasic_svarshchika.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1717847437_locksmith_zamkov.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/1714086771_camsecurity_domofon.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720804141_attention_bimba.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/1711319839_chemical_dangers.jpg)