У перші два місяці 2023 року суб’єкти господарювання Полтавського регіону сплатили до державного бюджету понад 4 мільярда 787 мільйонів гривень.
Зокрема, до загального фонду держбюджету надійшло 4 мільярда 779,2 мільйонів гривень, а до спеціального фонду — 7,8 мільйонів гривень.Начальник Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області Андрій Якименко висловив вдячність відповідальним громадянам та підприємцям за своєчасну сплату податків та відзначив позитивну динаміку зростання надходжень до бюджету.
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)