За перший квартал 2023 року роботодавці Полтавщини сплатили до державних цільових фондів 2 млрд 900,2 млн грн. єдиного внеску.
За повідомленням заступника начальника ГУ ДПС у Полтавській області Олега Волошинова, цілеспрямована спільна діяльність з легалізації праці та виплати офіційної заробітної плати позитивно позначається на надходженнях з ЄВ та стабільності числа застрахованих осіб.Відповідальна позиція бізнесу зі сплати єдиного внеску, позитивно позначається на прирості надходжень — на суму 462,7 млн грн., або на 19,0%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
У ГУ ДПС у Полтавській області наголосили на тому, що оформлення трудових відносин із найманими працівниками відповідно до норм чинного законодавства, сплата податків та єдиного внеску — це основа пенсійних виплат, соціальних гарантій, розвиток економіки, покращення інвестиційного клімату, зростання рівня соціальної захищеності і гідні умови праці для кожного.
Дякуємо платникам податків за забезпечення економічної стійкості держави в умовах воєнного стану.
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)