З початку 2023 року від суб’єктів господарювання Полтавської області до державного бюджету зібрано платежів у сумі 21 млрд 429,9 млн грн.
Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, за січень-липень поточного року зібрано платежів до загального фонду державного бюджету — 21 млрд 397,3 млн грн. та до спеціального фонду державного бюджету — 32,6 млн грн.Звертаємо увагу, що платники під час сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску з 1 липня 2023 року повинні використовувати виключно структурований формат реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції відповідно до міжнародного стандарту ISO 20022.
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)