» » » Чи має право державний реєстратор відмовити в прийнятті заяви?
13:24 П’ятниця 0 901
13:24, П’ятниця, 10 травня 2024

Чи має право державний реєстратор відмовити в прийнятті заяви?

Відповідь ствердна: так, має! Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (п. 4 ст. 20) вбачає, що заява про проведення реєстраційних дій, надання інформації з Державного реєстру прав не приймається в разі:
  • відсутності документа, що підтверджує оплату адміністративних послуг, або внесення відповідної плати не в повному обсязі;
  • невстановлення особи заявника чи обсягу його повноважень на подання відповідної заяви;
  • відсутності в Державному земельному кадастрі відомостей про земельну ділянку (у разі державної реєстрації прав на земельну ділянку).

Тобто у разі наявності однієї із підстав, наведеної вище, державний реєстратор згідно Законом може відмовляти в прийнятті документів, що подаються для державної реєстрації незалежно від способу подання (через Департамент державної реєстрації чи Центр надання адміністративних послуг).

Для отримання консультацій звертайтесь до Департаменту державної реєстрації за адресою: вул. І. Сердюка, буд. № 27, м. Кременчук (08:00-77:00 (понеділок-середа), 08:00–16:00 (п’ятниця), обідня перерва з 12:00 до 13:00).

За інформацією Департаменту державної реєстрації виконкому Кременчуцької міської ради
 
 

Додати коментар

    • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
      worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
      expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
      disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
      joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
      sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
      neutral_faceno_mouthinnocent
    PIN: ----
    Калейдоскоп 10:21 П’ятниця 0 693 Якщо пільговик отримав новий паспорт, чи має він повідомляти про це Пенсійний фонд? Облік пільговиків ведеться в Реєстрі осіб, які мають право на пільги, шляхом формування на кожного персональної облікової картки. У разі зміни паспорта необхідно внести відповідні зміни до створеної персональної облікової картки пільговика.