» » » Олег Бабаев собирается разорвать договор с «КрАЗ Лизинг» на поставку троллейбусов
21:05 Вівторок 8 4 089
21:05, Вівторок, 23 квітня 2013
Власть 4 089 8

Олег Бабаев собирается разорвать договор с «КрАЗ Лизинг» на поставку троллейбусов

Олег Бабаев собирается разорвать договор с «КрАЗ Лизинг» на поставку троллейбусовМэр Кременчуга Олег Бабаев собирается разорвать договор с «КрАЗ Лизинг» на поставку троллейбусов. Сегодня, после заседания сессии городского совета, мэр заявил, что собирается разорвать контракт с ООО «КрАЗ Лизинг» и заводом ЛАЗ.
Последний троллейбус так и не был поставлен в Кременчуг. Олег Бабаев добавил, что потраченные средства будут возвращены городу.

Евгений Савченко
 
 

Додати коментар

    • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
      worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
      expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
      disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
      joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
      sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
      neutral_faceno_mouthinnocent
    PIN: ----
    8 комментарів
    1. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      24 квітня 2013 00:27 #540134
      0
      Все правильно, а троллейбусо-автобусы оставить в качестве морального ущерба и заставить Жеваго съесть договор не запивая.
    2. Lord68
      Lord68 з Украина
Kremenchug
      24 квітня 2013 07:54 #540136
      0
      потраченные средства будут возвращены городу

      может и вернуться, но не все:
      - затраты на транспортировку из Львова;
      - затраты на экспертизу;
      - услуги лизинговой фирмы;
      - моральный ущерб работников КТУ. fellow

      и это только на вскидку.
    3. писатель
      писатель з Украина
      24 квітня 2013 12:40 #540139
      0
      Ага - 29 мільйонів гривень пішло. Мені теж цікаво - як все повертатимуть
    4. Kanarsky
      Kanarsky з
      24 квітня 2013 13:57 #540142
      0
      Цитата: писатель
      Ага - 29 мільйонів гривень пішло. Мені теж цікаво - як все повертатимуть

      Александр, Вам для троллинга и повода искать не надо. И так - не так, и эдак... Всё, казалось бы, отказываются... ан нет, всё равно не так.

      Вы лучше думайте как вышку, которую у города умыкнули, возвращать.
      А антенны коллективные назад вертать?! Это ж вам всеми вашими редакциями несколько месяцев придётся на крышах батрачить. wink Может это у вас лучше получится...
    5. писатель
      писатель з Украина
      24 квітня 2013 14:48 #540143
      0
      Чи не ви мені писали про тролейбуси та фото ставили ? Чи не я писав в газету, що це взагалі то і не тролейбуси, а автобуси 2008 року, які переробили в тролейбуси * Які там питання і що вам дадуть антени на три канали ?
      Сергію - було б чесно, якби у вас були журналісти які б справедливо розповідали про події. А так все - не варте уваги. Тільки без образ - не сказав нічого поганого. А то все таке - я вже казав і ще скажу - да реконструюваний сквер це гарно. Але берези у сквері вартістю за 300 гривень штука - це погано. І не потрібно переживати за редакції - до Перепелятника чи у Вісник я все одно працювати не піду. Не хочеться робити себе посмешищем. Приблизно так
    6. Kanarsky
      Kanarsky з
      24 квітня 2013 15:29 #540146
      0
      Цитата: писатель
      Які там питання і що вам дадуть антени на три канали ?

      Та не, бесплатных значительно больше fellow

      Цитата: писатель
      Сергію - було б чесно, якби у вас були журналісти які б справедливо розповідали

      Чем чёрт не шутит...

      Цитата: писатель
      Чи не ви мені писали про тролейбуси та фото ставили ?

      То ли я забыл, то ли Вы попутали...
    7. писатель
      писатель з Украина
      24 квітня 2013 15:44 #540148
      0
      Отож - в житті не буває лише двох кольорів. Чорного та білого. Є й інші
    8. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      24 квітня 2013 21:15 #540149
      0
      Цитата: Lord68
      - затраты на транспортировку из Львова;
      - затраты на экспертизу;
      - услуги лизинговой фирмы;
      - моральный ущерб работников КТУ.


      это уже только по суду
    Власть 10:02 П’ятниця 0 719 Соціальна підтримка вразливих категорій населення Одним з видів такої підтримки є соціальні виплати для законодавчо визначених категорій населення, що гарантуються державою, незважаючи на повномасштабну війну, яка триває в країні третій рік. На Полтавщині дана тематика не носить масовий проблемний характер і частка цих питань в загальному масиві звернень становить лише 5%.