15 лютого 2024 року відбулося третє пленарне засідання позачергової 23-ої сесії Кременчуцької міської ради. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Депутати розглянули й ухвалили 30 винесених на розгляд міськради питань, що стосуються забезпечення життєдіяльності міста.На сесії прийняли ряд бюджетних питань, в тому числі затвердили низку фінансових рішень виконкому. Внесли зміни до раніше прийнятих Кременчуцькою міською радою рішень, міських цільових програм, прийняли рішення, що стосуються землекористування, міського майна, роботи комунальних підприємств, а також ухвалили питання щодо підтримки Збройних Сил України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721817342_rename_out.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344984_sud_bortovkamen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720018062_citizens_appeals.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721435148_dekomuniz_archiv.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719006431_rename_litsey.jpg)