У Кременчуці із 22 по 28 травня народилося 24 немовляти. Минулого тижня одна з багатодітних родин стала ще більшою. У ній народився хлопчик, якому на світ допомогли з’явитися у пологовому відділенні лікарні «Правобережна». Тепер щасливі батьки виховуватимуть 4 донечки і 4 синочки.
Всього за цей період у медичному закладі світ побачило 3 хлопчики та 4 дівчинки.А у Кременчуцькому перинатальному центрі минулого тижня народилося 9 хлопчиків і 8 дівчаток. Серед новонароджених була двійня: братик із сестричкою.
Вітаємо батьків із народженням діточок!
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)