1 лютого 2024 року в Міському палаці культури відбулося прощання з молодшим лейтенантом ЗСУ Ігорем Валентиновичем Калугіним, який загинув під час захисту цілісності та незалежності України. У 50 -річного українського військовослужбовця залишилися мати, дружина та діти. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Ігор Калугін захищав цілісність і незалежність України з 2016 року. Служив помічником начальника штабу — начальником зв’язку військової частини А-4279. Загинув 23 січня 2024 року, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Табаївка Куп’янського району Харківської області.Панахиду за загиблим відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Ігоря Калугіна на Свіштовському кладовищі поруч із іншими захисниками української незалежності.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)