6-9 липня в італійському місті Ауронцо-ді-Кадоре відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років.
Вихованець Кременчуцької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Тарас Кузик у складі збірної команди України разом з Артемом Четвертаком (м. Запоріжжя), Володимиром Савчином (м. Львів) та Олександром Яцюком (м. Ковель) посіли 3 місце на дистанції 500 метрів в каное четвірці серед молоді до 23 років.Також Тарас Кузик з Юлією Путніною зайняв 4 місце на дистанції 500 метрів в каное двійці серед молоді до 23 років та ввійшов до складу олімпійської збірної.
Вітаємо Тараса та його тренера Сабліна Дмитра Анатолійовича!
![](/uploads/posts/2024-07/1721048127_beach_voleyball.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720117363_legkoatlet_lyahova.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1719836589_matros_grekorim.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720799746_dragon_moskalenko.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720104084_kuzik_kanoe.jpg)