Спортсмен із Кременчука Євгеній Кірейонок у складі команди українських плавців взяв срібло в естафеті 4×50 м вільним стилем, що проходила в межах мультиспортивного турніру серед ветеранів та військовослужбовців, які зазнали поранень або травм «Ігри нескорених 2023».
«Ігри Нескорених» тривали з 9-го по 16 вересня у німецькому місті Дюссельдорф. Збірну України представляли 25 спортсменів-військовослужбовців та ветеранів війни, які отримали поранення.
![](/uploads/posts/2024-07/1721048127_beach_voleyball.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720117363_legkoatlet_lyahova.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1719836589_matros_grekorim.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720799746_dragon_moskalenko.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720104084_kuzik_kanoe.jpg)