14:53 Субота 0 621 Як внести зміни до облікової картки платника податків? Відповідно до п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI та п. 1 розд. IХ Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 р. № 822 із змінами та доповненнями (далі — Положення № 822) фізичні особи — платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів (далі — податкові органи) відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи — платника податків протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків за формою № 5ДР (далі — Заява за ф. № 5ДР) (додаток 12 до Положення № 822) та документа, що посвідчує особу (після пред’явлення повертається).