«Вдруге за добу ворог завдав ударів по території Полтавської області. За попередньою інформацією, постраждалих і руйнувань немає», — повідомив Філіп Пронін, начальник Полтавської ОВА.
Він наголосив, щоб мешканці регіону не ігнорували сигнали повітряної тривоги.«Після оголошення повітряної тривоги, негайно йдіть в укриття. Не нехтуйте безпекою. Віримо в наші сили ППО», — додав Філіп Пронін.
Під час повітряної тривоги в області було чути звуки вибухів.
![](/uploads/posts/2024-07/1722012734_4boy_wanted_1.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604619_dtp_naberezhnaya.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721343939_dtp_6month.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721910926_dtp_mmvz.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721342305_utopleniki_4.jpg)