Військовий проживав у селі Кривуші, Кременчуцького району. Загинув на 40-му році життя. У нього залишилися батьки, дружина та двоє синів. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Ігор Білошапка захищав нашу державу від повномасштабного вторгнення росії з жовтня 2022 року. Був солдатом, навідником 4-ої парашутно-десантної роти 2-го парашутно-десантного батальйону військової частини А-1126. Загинув 28 лютого 2023 на Луганщині, в районі населеного пункту Червонопопівка, під час виконання бойового завдання, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові.Прощання з військовим проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Ігоря Білошапку на кладовищі села Кривуші.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)