Колишній посол у Канаді, Роман Ващук про переозброєння української армії
Російські військові орди, хоч і мають більш менш сучасне озброєння, воюють за принципами Першої та Другої світових воєн. Тоді велике значення мала саме чисельна перевага. Колишній посол України в Канаді в ефірі телеканалу «Еспресо», на сайті котрого завжди розміщують актуальні та свіжі новини України, розповів, що завдяки успішній інтеграції України в західну оборонну модель нам вдалося стримати ворожий натиск та переломити хід війни. Ще у перші дні війни США та ЄС висловилися за повну підтримку України та пообіцяли повністю підтримувати країну у боротьбі з російським агресором. Наразі мі спостерігаємо результати цієї неоціненної допомоги:
- підготовка українських військових за стандартами НАТО;
- Ленд-ліз з боку США на мільярди доларів;
- постачання зброї та боєприпасів європейськими країнами — Польща, Велика Британія, Литва, Латвія, Естонія, Словаччина, Німеччина, Іспанія тощо;
- безповоротна грантова допомога;
- всебічна гуманітарна підтримка.
Достатньо також згадати високомобільні артилерійські ракетні системи HIMARS, що помітно змінили ситуацію на фронті на користь України. Зазначимо, що HIMARS — це розробка 90-х років. Але як показує практика, ці системи на голову вищі за «аналоговнет» російські системи ППО. Завдяки цим системам та постійному постачанню ракет українські воїни в змозі накривати військові об'єкти в глибокому тилу як на тимчасово окупованих територіях, так і в самій росії. На новинному ресурсі Еспресо є інформація, що США й надалі планують збільшувати постачання цих систем до України.
Свіжі новини про війну в Україні
Багато західних аналітиків висловлювали побоювання, що Україна навряд чи витримає повномасштабну агресію зі сторони рф. Але саме завдяки героїчному спротиву Української Армії, населення та всебічній допомозі від західних партнерів Україна не лише відбиває атаки, але й завдає ворогу величезні втрати у живій силі та техніці.
На сайті телеканалу «Еспресо» Ви завжди знайдете лише актуальні та чесні новини з України про війну.