14:47 Понеділок 0 1 002 Чи має право платник податку, який навчається в аспірантурі, на отримання податкової знижки? Податківці нагадують, що право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі — ПКУ).